Dovolenka na Bali

Prečo si nedopriať raz do roka luxusnú dovolenku pri mori? Ak túžite po luxuse navštívte jeden z posledných pozemských rajov – čarokrásny indonézsky ostrov Bali. Tento ostrov patrí medzi najväčšie a turistami najnavštevovanejšie dovolenkové destinácie v Indonézií. Život na ostrove je výrazne ovplyvnení kultúrou a náboženstvom.

Dovolenka Bali láka mnohých turistov nielen vďaka prekrásnym piesočnatým plážam so zlatistým pieskom a teplým morom ale i bohatou kultúrou. Na ostrove Bali nájdete tradičné dedinky a miestnych ľudí, ktorí sú k turistom veľmi milí. Toto všetko vám prináša prekrásny ostrov nazývaný aj ostrovom Bohov.

Na strávenie prekrásnej letnej dovolenky je tento ostrov ako stvorení. Počasie je tu veľmi príjemné. Teploty vzduchu sa pohybujú okolo 30 °C. Ideálnym obdobím na návštevu ostrova Bali je od apríla do októbra, kedy nastáva obdobie sucha.

Dovolenka BaliPre turistov  a dovolenkárov je pripravených množstvo hotelov rôznych kategórií, kde sa môžu ubytovať. Izby sú štandardne vybavené. Mnohé hotely ponúkajú možnosť stravovania. Najvýhodnejšie je objednať si len raňajky. Oveľa lacnejšie sa dá najesť v miestnych reštauráciách, a preto odporúčame na obedy a večere sa ísť najesť do niektorej z miestnych reštaurácií.

S dopravou po ostrove nie je žiadny problém. Je možné si prenajať auto na celý deň, poprípade veľmi lacné sú taxi služby i cestovanie mikrobusom.

 

Napíš komentár